POSTAL: A Day In Paradise
seebeek17 dnia Nov 19 2017 20:26:19
PostalWhackJob Interactive (twórcy Catharsis Reborn, powstającego remakeu Postal 3) przygotowali mod przeznaczony dla pierwszego Postala z okazji 20 rocznicy serii! Cóż za niespodzianka zwłaszcza, że mody do Postal 1 można policzyć na palcach jednej ręki.

Mod nosi nazwę "POSTAL: A Day In Paradise" i przypomina stylem rozgrywki Postal 2. Mod możemy przejść nie zabijając zupełnie nikogo, mamy misje i... ah sprawdzcie sami!

> Moda pobierzecie stąd <komentarzy: 0
|
Czytań: 906
Mamy nowego Administatora!
Tiquill dnia Nov 17 2017 23:48:56
ForumNasze Forum doczekało się nowego Administratora! Proces i potrzeba poszukiwań trwały... tyle i trwały i były szukaniem nowej siły sprawczej na forum. Znaleziono!

Radzik nowym Administratorem!

Znamy na Forum jego wpływ na porządek i wzajemne relacje między naszymi Użytkownikami. Od jakiegoś czasu posiadał część uprawnień Junior Admina i - korzystał z tego co mu dane w sposób racjonalny i korzystny dla naszej społeczności. Biorąc to, co mu dane z uprawnień i - czyniąc rzeczy dokonanymi. Kogo wyróżnia taka postawa? No właśnie. Gratulujmy Jemu i sobie!

komentarzy: 0
|
Czytań: 703
POSTAL XX 20th Anniversary Collector's Edition
Tiquill dnia Oct 30 2017 23:59:59
PostalPostal ma już 20 lat! Pierwsza część serii skończyła 30 września tyle właśnie lat. W związku z tym twórca gry sprawił prezent wszystkim fanom serii i wydał dzisiaj w postaci pudełkowej:

POSTAL XX 20th Anniversary Collector's Edition


Jubileuszowa kolekcja zawiera wszystkie oficjalne gry i dodatki:
POSTAL
POSTAL: Special Delivery
POSTAL Redux
POSTAL 2
POSTAL 2: Share the Pain
POSTAL 2: Apocalypse Weekend
POSTAL 2: Paradise Lost
Postal 3

oraz:
POSTAL The Movie
POSTAL XX Sticker
tatuaż RWS
Krotchy's Nut Rag

Zaraz, zaraz... To oznacza, że wszyscy, którzy chcieli mieć pudełkowe Paradise Lost - mogą je w końcu mieć! Na razie jest to pre-order, dystrybucja zacznie się 14 listopada 2017. Cena tego precjoza? Sprawdźmy... $50.00 Zapraszamy na zakupy! ;) I na nasze forum, warto pogadać.
komentarzy: 0
|
Czytań: 906
Nasze Forum ma dziś 11 lat!
Tiquill dnia Oct 14 2017 14:11:53
ForumDziś stuknęło nam 11 lat. A dokładnie naszemu Forum. Bo sama strona liczy sobie więcej. Przyrastamy w tematy, przyrastamy w mody, przyrastamy w wydarzenia... No to czcijmy ten dzień! Będziemy my, będzie Koleś, będzie duch naszej gry. Jak wygląda duch? Wpadnijcie na forum, może zobaczycie! ;)


Będzie jakieś winko, kawka (kto lubi latte?), (e-)papierosek... o! ciasto migdałowe też. Co kto przyniesie. A może to też dobra okazja by się u nas zarejestrować? Zapraszamy!

No i składajcie nam życzenia, lubimy to!

komentarzy: 0
|
Czytań: 530
Kraina modami obfita
seebeek17 dnia Oct 03 2017 1:05:50
Postal 2Spróbujmy zadać sobie ciekawe pytanie - Czy Postal 2, to gra w pełni ukończona? Można tak powiedzieć, jednak jest jeszcze mnóstwo rzeczy, którymi można wzbogacić tą wiecznie żywą grę. Ciągle, co jakiś czas, społeczność tworzy nowe modyfikacje dla Postala 2. Głównie są to już doświadczeni moderzy, ale i nowi majsterkowicze także próbują swoich sił na moderskiej scenie.

Jednak większość nowych modów, jest udostępniana na platformie Steam Workshop dla Postal 2 Complete (większa swoboda oraz większe możliwości do tworzenia modyfikacji). Nasi forumowi użytkownicy także postanowili przenieść wiele swoich modyfikacji do Workshop'u, znajdziecie tam, m.in. nasze: Open House Mod, PaintballMod, M4A1 Transformer, oraz zbliżające się wielkimi krokami AWP Forever, a także Postal 2 Tropic. Czekamy z niecierpliwością na ich premierę!
komentarzy: 0
|
Czytań: 604
Postal: The Movie już na Steam!
seebeek17 dnia Sep 25 2017 19:39:21
Postal FilmPostal: The Movie możecie już obejrzeć także za pośrednictwem platformy Steam! Cena to 3,99 Euro (za wypożyczenie filmu na 48 godzin) lub 9,99 Euro (za dodanie na stałe filmu do biblioteki). Sugerowana cena wydaje się może i trochę wysoka, ale na pewno wielu fanów serii się skusi.

Film możecie obejrzeć klikając tutaj

komentarzy: 0
|
Czytań: 636
Nasz serwer NicksCoop dla POSTAL 2 oficjalnie otwarty!
Tiquill dnia Aug 27 2017 22:17:02
Postal 2Już dzień po premierze wersji moda NicksCoop, który umożliwia postawienie dedykowanego serwera, wystartował i nasz serwer, jeszcze w fazie testów. Potem nawet drugi... Dziś testy się zakończyły i możemy oficjalnie ogłosić jego otwarcie. I zaprosić do gry!

-=POSTALSITE.info POSTAL 2 CoOp Server=-
Adres: 193.70.124.190:7777

A dodatkowo też oficjalnie pokazała swoją "twarz" nasza stronka na Facebooku poświęcona w całości naszym serwerom multiplayer. Oto jej adres:

Facebook @psiservers

Których to serwerów mamy już teraz 4. A będzie - jeszcze dodatkowy, dla Sztopora! Cóż tu mówić, aktualnie kręcimy się wokół multiplayer.

Tematy na forum: serwer i fanpage.

komentarzy: 0
|
Czytań: 595
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Polecamy:
RunningWithScissors.com

Resurrection-Studios.com Forum

Set-Games.ru

Kamek

ModDB

Unreal Wiki

Virtual Area

Statystyki
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
Śmieszne obrazki