Paradise Lost już w ten piątek!
Tiquill dnia Apr 15 2015 13:03:42
Paradise LostDługo oczekiwany i dyskutowany dodatek w końcu trafi do sprzedaży. Wreszcie w niego zagramy. A co nas czeka? Samo Paradise będzie podzielone na cztery strefy: wypaloną słońcem pustynię, strefę nuklearnej zimy, strefę popielatego nieba oraz strefę deszczową. Każdą strefę kontrolować będzie prawdopodobnie odrębna frakcja. Jak autorzy podzielą to miasteczko i jego okolice na strefy pogodowe - to dopiero jest zagadka! Sama fabuła gry zaś będzie obracać się wokół... poszukiwań Champa. Tak, znowu będziemy uwalniali naszego psiego przyjaciela. Pewno musi to nam dać wiele atrakcji, skoro twórcy uznali, że to będzie oś akcji całej gry.

No a jakie nowe bronie? Na razie jedyną całkowicie nową bronią jest elektryczny przycinacz do trawy - będzie też rewolwer i nowy shotgun, będzie też dublowanie broni. A zresztą, sami popatrzcie:


Jak nabyć? Na początek przez platformę Steam. DLC ma kosztować 8€ i dostępny do pobrania będzie już 17 kwietnia! Wymagać będzie jednak wersji podstawowej, która obecnie jest tam za jedyne 0,99€. Koszty więc nie są bolesne. To się stanie, po tylu latach doczekamy się nowego dodatku! Popatrzcie na najsmaczniejsze fotki!Machina dystrybucyjna RWS działa pełną parą i co dzień wydawane są kolejne nowości. (Pozwolili sobie nawet, śladem większych, wypuścić wcześniejszą dystrybucję - szybko odwołaną). Co najważniejsze dla oka - to zobaczycie w powyższym filmie oraz w naszej nowej Galerii. A nasza rozmowa, pełna obaw, nadziei i kontrowersji, koncentruje się zaś w jednym temacie na forum. Zapraszamy!
komentarzy: 0
|
Czytań: 3238
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Polecamy:
RunningWithScissors.com

Resurrection-Studios.com Forum

Set-Games.ru

Kamek

ModDB

Unreal Wiki

Virtual Area

Statystyki
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
Śmieszne obrazki