Powitanie
Witamy na najlepszej stronie o serii Postal. Znajdziesz na niej wszystko, co związane z grami: Postal, Postal 2 i Postal 3 a także informacje dotyczące filmu. U nas jest wszystko, czego Ci trzeba: zawsze świeże newsy, pokaźna galeria, obszerny download, forum na którym podyskutujesz z innymi fanami, recenzje, zapowiedzi, wywiady i wszelkiego rodzaju opisy. Wszystko to i wiele więcej w jednym miejscu! Serdecznie zapraszamy do oglądania strony.

Zapraszamy Na Nasze Oficjalne Forum!
Polub nas na Facebooku!
Tiquill dnia Nov 27 2014 3:09:06
Postal SiteJesteśmy na Facebooku już od 11 września 2010! A pomimo to, nie wszyscy nasi fani i użytkownicy o tym wiedzą. Czas to zmienić! Masz znajomego, który lubi serię Postal? Zachęć go do polubienia naszego fanpage. A jeśli sam dotąd nie zalajkowałeś, to napraw to jak najszybciej. Pomoże w tym standardowy panel, jaki znalazł się na naszej stronie, łatwo go znaleźć.
Podbij ilość lajków, dołącz do naszych fanów. Wystarczy kliknąć! I nie tylko nas polubisz, ale także naszych przyjaciół z P2:UDK i Running Gamers. Panelik prowadzi do wszystkich. Zapraszamy!
komentarzy: 0
|
Czytań: 104
POSTAL: REDUX - powstaje remake jedynki
The Iceman dnia Nov 15 2014 21:59:08
Postal

Running With Scissors na swoim kanale w serwisie Facebook ogłosiło, iż trwają pracę nad remakiem (odświeżoną wersją) pierwszej części Postala. Wśród nowych zmian ma pojawić się obsługa współczesnych padów, tryb kooperacji, oraz nowa mechanika gry, cokolwiek to znaczy na tę chwilę. Prawdopodobnie rzecz rozchodzi się o nowy silnik gry, jakim jest Unreal Engine 4, który daje nowe możliwości. Premiera zaplanowana została na rok 2015.

To jednak nie wszystko, albowiem RWS w ciągu kilku najbliższych miesięcy planuje wpuścić w obieg port oryginalnego Postala na urządzenia korzystające z systemu Android.
komentarzy: 0
|
Czytań: 229
Aktualizacja!
Silver Dragon dnia Oct 19 2014 13:03:41
GaleriaGaleria screenów userów powiększyła się o kolejne 39 obrazków. Aktualnie liczy sobie 1318 pozycji. Życzę miłego oglądania. Zapraszam również do przedstawiania własnej twórczości w tym temacie na forum. Oceny i komentarze mile widziane

komentarzy: 0
|
Czytań: 240
Postal 2: UDK - Teaser (Official)
Tiquill dnia Sep 22 2014 13:31:33
Oto oficjalny zwiastun projektu Postal 2: UDK zrealizowany przez ich filmowych współpracowników Running Gamers, czyli ludzi naszego postalowego Serialu. 15 września obie grupy twórców porozumiały się ze sobą w celu obustronnego wspierania swoich projektów. Jak widać na filmie, prace nad Postal 2: UDK trwają, a ich wynik zadowoli oczekujących na jego finał zwolenników. A kiedy data premiery? Rok 2015. Zapraszamy!


komentarzy: 0
|
Czytań: 251
Lipcowe awanse!
Tiquill dnia Jul 21 2014 20:25:35
Postal SiteDziś, 21 lipca 2014 roku, dziewięciu naszych ludzi otrzymało 11 nominacji na naszym forum. Mamy nowego Moderatora, dwóch Modderów, pięciu Filmowców oraz dwóch nowych Testerów! Wzmacniamy swój skład! Zerknijcie tutaj!

Kim są Filmowcy? To dziś powstała grupa, która promować będzie nasze mody tworząc filmy je przedstawiające oraz prezentować je w serwisach społecznościowych. Wkrótce pierwsze efekty ich prac! Gratulujemy im i - sobie, rzecz jasna! ;)
komentarzy: 0
|
Czytań: 421
Paradise Lost. Nowy dodatek do Postal 2
Tiquill dnia Jun 13 2014 21:41:26
Postal 211 lat po wydarzeniach w Postalu 2 i Apocalypse Weekend nasz bohater, a my razem z nim, powróci do miasteczka Paradise. Zniszczony po wybuchu jądrowym świat odrodził się, inny, zdegenerowany - ale bogaty i na pewno ciekawy. Nie zabraknie oczywiście znanych miejsc i starych znajomych z Dwójki. Gary Coleman, Krotchy i Krowi Boss MikeJ znów staną nam na drodze, a u naszych nóg towarzyszyć będzie nam wierny pies Champ. I cała masa nowości! Czy to nie zbyt piękne, by było prawdziwe? A może zbyt wtórne? Na razie mamy do obejrzenia to:


To całkowicie nowa rzecz w znanej i lubianej przez fanów scenerii. Lubianej już od 11 lat i, dzięki dystrybucji na Steam i wsparciu samych fanów, wciąż rozwijającej się i budzącej nie gasnące zainteresowanie. Kiedy inni tworzą nowe części, RWS postanowił wrócić do tego co im się udało najbardziej. Więcej szczegółów i możliwość wspomożenia finansowo twórców na forum samego RWS, gdzie też dotrzecie do oficjalnych zwiastunów. A porozmawiacie o tym również na naszym własnym forum, tutaj.

A kiedy premiera? Jesień 2014. To bardzo blisko! Prace więc muszą trwać pełną parą. Cóż im życzyć? Tego co nam samym: Powodzenia!

komentarzy: 0
|
Czytań: 591
Nowa twarz Set-Games.ru
Tiquill dnia Apr 17 2014 23:14:00
Postal 2Znana dobrze i zaprzyjaźniona z nami Set-Games.ru, rosyjska strona zrzeszająca fanów i twórców dodatków do Postala, zmieniła swój wygląd i układ. Rozwijana teraz przez Revival Games Studios strona, szybka i lekka, dzieli swoje zasoby na projekty bieżące i archiwalne.
Wędrując po menu strony znajdziemy tam zarówno projekty rozwiązanego w 2012 roku studia T-ModZ jak i nowe wciąż rozwijane mody. Mamy nadzieję, że poza zmianą wyglądu doczekamy się nowości, w które będziemy mogli zagrać! Powodzenia, panowie!
komentarzy: 0
|
Czytań: 491
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Facebook Like
Polub też to:

Polecamy:
GoPostal.com

Resurrection-Studios.com Forum

Set-Games.ru

PostalNetwork.org

Kamek

ModDB

Unreal Wiki

Virtual Area

Statystyki
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
tonery