Powitanie
Witamy na najlepszej stronie o serii Postal. Znajdziesz na niej wszystko, co związane z grami: Postal, Postal 2 i Postal 3 a także informacje dotyczące filmu. U nas jest wszystko, czego Ci trzeba: zawsze świeże newsy, pokaźna galeria, obszerny download, forum na którym podyskutujesz z innymi fanami, recenzje, zapowiedzi, wywiady i wszelkiego rodzaju opisy. Wszystko to i wiele więcej w jednym miejscu! Serdecznie zapraszamy do oglądania strony.

Zapraszamy Na Nasze Oficjalne Forum!
Eternal Damnation: Remaster
Tiquill dnia Oct 25 2016 22:50:24
Eternal DamnationSą wieści o odświeżonej wersji znanej wszystkim nam gry, która pod postacią "Eternal Damnation: Remaster" pojawi się na Steam jako darmowe DLC dla POSTAL 2. Będzie jednak także wymagać POSTAL 2: Paradise Lost DLC, co daje nam nadzieje, że nowe ED w pełni wykorzysta potencjał PL. A może nawet go rozwinie. Oby! Na razie jednak data premiery nieznana.
Wiadomość pochodzi od rosyjskich twórców, którzy współpracują z autorami ED, a dokładnie stąd. Więcej dowiecie się i porozmawiacie o tym na naszym forum oraz na naszym fanpage. Zapraszamy!

komentarzy: 0
|
Czytań: 22
Urodziny! Nasze Forum ma już 10 lat!
Tiquill dnia Oct 14 2016 22:08:41
ForumNasze forum kończy dzisiaj 10 lat! Tak tak, to już tyle minęło! Dnia 14 października 2006 roku o godzinie 12.06 Iquid zainstalował nasze obecne forum! Czy ktoś wtedy pomyślał, że doczekamy się dziesięciu lat? Jeśli jesteś lub byłeś użytkownikiem naszego forum, wpadnij na nie choć na chwilę. Jeśli dawno Cię nie było, przełam swój opór, wejdź!
Mało które społeczności dożywają tyle lat. Bądź częścią tej doniosłej chwili. Zapraszamy na forum!
komentarzy: 0
|
Czytań: 79
Postal 2 CO-OP, wspólnie w wirtualnym Paradise
Tiquill dnia Aug 05 2016 19:15:32
Postal 2Wielu z nas pewno nieraz chciało wespół z kolegą lub też w większym gronie wpaść do miasteczka Paradise i zrobić tam demolkę. Móc męczyć, dręczyć i nękać bystanderów na najróżniejsze sposoby i z różnym natężeniem. Wspólnie. Kiedyś mogliśmy tylko o tym rozmawiać na forum. Od dziś możemy też w to zagrać!

Postal 2 CO-OP nam to umożliwia. Ale tylko tym, którzy mają Postala na Steamie. Rośnie podział na graczy starego i nowego Postala. Nie od nas to zależy. Cóż więc, zrobimy to w mniejszym gronie, ale - zrobimy. Link.
komentarzy: 0
|
Czytań: 397
Znamy datę premiery POSTAL: Redux !
seebeek17 dnia May 10 2016 20:07:29
PostalMamy dobrą i nie najlepszą wiadomość. Najpierw zaczniemy od tej dobrej - znamy datę premiery Postal: Redux! Odbędzie się ona 20 maja. A jaka jest ta mniej dobra (choć nie dla wszystkich) wiadomość? Otóż remake Postala 1 ukaże się głównie na platformie Steam. Będzie można go kupić także w wersji pudełkowej, lecz tylko w zestawie z Postal 20th Anniversary, tak więc kolekcjonerzy "pudełek" nie powinni czuć się poszkodowani.

Niżej nowy Trailer, na którym zobaczymy nowy poziom "Carnaval":


Więcej informacji oraz garść nowych screenów możecie zobaczyć tutaj.
komentarzy: 0
|
Czytań: 656
Nieoficjalna solucja do Paradise Lost
seebeek17 dnia Mar 20 2016 1:38:18
Paradise LostJeden z naszych użytkowników - Reality Master, postanowił udostępnić swoją solucję do najnowszego Paradise Lost. Nie jest ona skończona do końca, lecz mimo to, zawiera opis przejścia poszczególnych dni, omawia nowości zawarte w tym DLC, oraz ukazuje różne smaczki tej produkcji.
Link do solucji znajdziecie tutaj.
Tym krótkim akcentem zapraszam do czytania i życzę miłej lektury!
komentarzy: 0
|
Czytań: 898
Postal 3 Unreal - Nowy zwiastun
Mike dnia Feb 03 2016 17:18:59
Postal 2Pojawił się kolejny zwiastun z nadchodzącej modyfikacji od Anthology Production. Postal 3 Unreal to w skrócie konwersja Postala III na silnik Postala 2.
Sam zwiastun pokazuje sporo akcji i wiele mrocznych miejscówek.

Wygląda na to, że warto czekać na ten mod i kto wie... może okaże się lepszy od samego Postala III...
komentarzy: 0
|
Czytań: 1182
Postal 2 Штопор ЖжОт
Mike dnia Feb 01 2016 20:06:48
Postal 2W sierpniu 2005 rosyjska firma współpracująca z RWS (znana szerzej jako Akella) wydała swoją własną wersję Postala 2. Sztopor Żżot - tak można tą rosyjską nazwę transkrypować na język polski.
Nie jest to mod. To samodzielna wersja Postala 2, dotychczas płatna i wydana tylko w Rosji, na krążku DVD.
Jednak od miesiąca "Sztopora" można pobrać całkiem legalnie za darmo. Jest to więc świetna okazja do zobaczenia świata Postala w... rosyjskim wydaniu.
Jeżeli nie przeszkadza wam rosyjski dubbing, a lubicie odwiedzać nowe lokacje, to jest to dodatek idealny dla was.
Oprócz samych lokacji oferuje też całkiem nową linię fabularną oraz postacie.


Link do pobrania tutaj
Link do tematu na forum
komentarzy: 0
|
Czytań: 1161
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Polecamy:
RunningWithScissors.com

Resurrection-Studios.com Forum

Set-Games.ru

Kamek

ModDB

Unreal Wiki

Virtual Area

Statystyki
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
Śmieszne obrazki