Powitanie
Witamy na najlepszej stronie o serii Postal. Znajdziesz na niej wszystko, co związane z grami: Postal, Postal 2 i Postal 3 a także informacje dotyczące filmu. U nas jest wszystko, czego Ci trzeba: zawsze świeże newsy, pokaźna galeria, obszerny download, forum na którym podyskutujesz z innymi fanami, recenzje, zapowiedzi, wywiady i wszelkiego rodzaju opisy. Wszystko to i wiele więcej w jednym miejscu! Serdecznie zapraszamy do oglądania strony.

Zapraszamy Na Nasze Oficjalne Forum!
Lipcowe awanse!
Tiquill dnia Jul 21 2014 11:25:35
Postal SiteDziś, 21 lipca 2014 roku, dziewięciu naszych ludzi otrzymało 11 nominacji na naszym forum. Mamy nowego Moderatora, dwóch Modderów, pięciu Filmowców oraz dwóch nowych Testerów! Wzmacniamy swój skład! Zerknijcie tutaj!

Kim są Filmowcy? To dziś powstała grupa, która promować będzie nasze mody tworząc filmy je przedstawiające oraz prezentować je w serwisach społecznościowych. Wkrótce pierwsze efekty ich prac! Gratulujemy im i - sobie, rzecz jasna! ;)
komentarzy: 0
|
Czytań: 105
Paradise Lost. Nowy dodatek do Postal 2
Tiquill dnia Jun 13 2014 12:41:26
Postal 211 lat po wydarzeniach w Postalu 2 i Apocalypse Weekend nasz bohater, a my razem z nim, powróci do miasteczka Paradise. Zniszczony po wybuchu jądrowym świat odrodził się, inny, zdegenerowany - ale bogaty i na pewno ciekawy. Nie zabraknie oczywiście znanych miejsc i starych znajomych z Dwójki. Gary Coleman, Krotchy i Krowi Boss MikeJ znów staną nam na drodze, a u naszych nóg towarzyszyć będzie nam wierny pies Champ. I cała masa nowości! Czy to nie zbyt piękne, by było prawdziwe? A może zbyt wtórne? Na razie mamy do obejrzenia to:


To całkowicie nowa rzecz w znanej i lubianej przez fanów scenerii. Lubianej już od 11 lat i, dzięki dystrybucji na Steam i wsparciu samych fanów, wciąż rozwijającej się i budzącej nie gasnące zainteresowanie. Kiedy inni tworzą nowe części, RWS postanowił wrócić do tego co im się udało najbardziej. Więcej szczegółów i możliwość wspomożenia finansowo twórców na forum samego RWS, gdzie też dotrzecie do oficjalnych zwiastunów. A porozmawiacie o tym również na naszym własnym forum, tutaj.

A kiedy premiera? Jesień 2014. To bardzo blisko! Prace więc muszą trwać pełną parą. Cóż im życzyć? Tego co nam samym: Powodzenia!

komentarzy: 0
|
Czytań: 254
Nowa twarz Set-Games.ru
Tiquill dnia Apr 17 2014 14:14:00
Postal 2Znana dobrze i zaprzyjaźniona z nami Set-Games.ru, rosyjska strona zrzeszająca fanów i twórców dodatków do Postala, zmieniła swój wygląd i układ. Rozwijana teraz przez Revival Games Studios strona, szybka i lekka, dzieli swoje zasoby na projekty bieżące i archiwalne.
Wędrując po menu strony znajdziemy tam zarówno projekty rozwiązanego w 2012 roku studia T-ModZ jak i nowe wciąż rozwijane mody. Mamy nadzieję, że poza zmianą wyglądu doczekamy się nowości, w które będziemy mogli zagrać! Powodzenia, panowie!
komentarzy: 0
|
Czytań: 254
Nowe pozycje w downloadzie!
Tiquill dnia Mar 05 2014 15:32:32
DownloadDzisiaj w naszym downloadzie pojawiły się nowe pozycje. Dwa mody do trybu multiplayer, uaktualnienie Traffic Mod i patch do niego, dwa zestawy map z serii Kropek oraz dwa znane mody na nowo: Lost Island Remake i CdInventory Remake, autorstwa naszych użytkowników. A także finalna wersja P2 Tropic, z którego zamieszczamy poniższy gameplay.


Zima wreszcie odchodzi w niepamięć, najlepsza więc pora na cieplejsze klimaty. A te zapewnią właśnie nowy LI i P2T, oba wzbogacone o roślinność stworzoną przez Rycho3D, autora większości dzisiaj dodanych modów. To nasz geniusz postalowej moderki! Sami sprawdźcie! Szczegóły w rozwinięciu newsa.
komentarzy: 0
|
Czytań: 376
Postal 2: UDK na 2014 rok
Tiquill dnia Jan 12 2014 9:27:01
Tak grupa PSI Dev rozpoczyna nowy 2014 rok ze swoim projektem Postal 2: UDK. Tylko spójrzcie!


komentarzy: 1
|
Czytań: 455
POSTAL 2 Patch 1412 Steam
Tiquill dnia Dec 17 2013 14:47:04
Postal 2W piątek 13 grudnia światło dziennie ujrzała nowa aktualizacja do steamowej wersji Postala 2. Nie byle jaka to aktualizacja, bo to pierwszy od 10 lat tak kompletny update gry oraz jej dodatków, który tworzy ze wszystkiego spójniejszą i stabilniejszą platformę do zabawy. A oto najważniejsze cechy:

Patch 1412 łączy w jedną całość Postal 2, Apocalypse Weekend i AWP. Nie ma więcej oddzielnej instalacji i problemów z tym związanych.
• Już w podstawowej części znanej z Postal 2 wszystkie postaci możesz ciąć i rozwalać z posoką krwi taką, jak dotąd tylko w AW i AWP.
• Ludzie są bardziej zróżnicowani i w lepszej jakości niż dotąd: czapki, ubrania, fryzury. Także bogactwo zombi znanych z ED.
• 68 steamowych achievementów!
• Bronie z AWP są już standardem, a nie tylko brońmi z AWP zaimportowanymi z ED.
• Poprawna współpraca z ekranami panoramicznymi.
• Poprawiona wydajność.
• Większa ilość slotów na savegame.
• UWAGA: ilość crashy dotąd gnębiących AWP zminimalizowana niemal do zera!


Wszystko dostępne na Steam'ie i stale rozwijane - link. Ale patch będzie także dostępny dla zwykłych graczy już po nowym roku - link. Że wszystko to już znamy, powie ktoś? Inaczej. Wszystko co znamy dostajemy w lepszej wersji i spójne jak nigdy dotąd. A dodatkowo nieco nowości. W tym pewien launcher... Na forum dowiesz się więcej i o więcej zapytasz. Esencja 10 lat w jednym! Polecamy bardzo bardzo!
komentarzy: 1
|
Czytań: 624
Postalowe koszulki
The Iceman dnia Nov 18 2013 7:28:01
Postal SiteDługo wyczekiwane przez Was postalowe koszulki już są dostępne! Którego Obcego przygarniesz do siebie?
Ceny... atrakcyjne, bez jaj.
Jak stać się posiadaczem? O tym w rozwinięciu.komentarzy: 2
|
Czytań: 1133
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Polecamy:
GoPostal.com

Resurrection-Studios.com Forum

Set-Games.ru

PostalNetwork.org

A Very Postal Christmas

Kamek

ModDB

GamesVault.info

Tokyo Nightingale

Postal2Himajin

Unreal Wiki

Virtual Area

No Boundaries

Statystyki
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
tonery