Powitanie
Witamy na najlepszej stronie o serii Postal. Znajdziesz na niej wszystko, co związane z grami: Postal, Postal 2 i Postal 3 a także informacje dotyczące filmu. U nas jest wszystko, czego Ci trzeba: zawsze świeże newsy, pokaźna galeria, obszerny download, forum na którym podyskutujesz z innymi fanami, recenzje, zapowiedzi, wywiady i wszelkiego rodzaju opisy. Wszystko to i wiele więcej w jednym miejscu! Serdecznie zapraszamy do oglądania strony.

Zapraszamy Na Nasze Oficjalne Forum!
Nowa twarz Set-Games.ru
Tiquill dnia Apr 17 2014 14:14:00
Postal 2Znana dobrze i zaprzyjaźniona z nami Set-Games.ru, rosyjska strona zrzeszająca fanów i twórców dodatków do Postala, zmieniła swój wygląd i układ. Rozwijana teraz przez Revival Games Studios strona, szybka i lekka, dzieli swoje zasoby na projekty bieżące i archiwalne.
Wędrując po menu strony znajdziemy tam zarówno projekty rozwiązanego w 2012 roku studia T-ModZ jak i nowe wciąż rozwijane mody. Mamy nadzieję, że poza zmianą wyglądu doczekamy się nowości, w które będziemy mogli zagrać! Powodzenia, panowie!
komentarzy: 0
|
Czytań: 35
Nowe pozycje w downloadzie!
Tiquill dnia Mar 05 2014 15:32:32
DownloadDzisiaj w naszym downloadzie pojawiły się nowe pozycje. Dwa mody do trybu multiplayer, uaktualnienie Traffic Mod i patch do niego, dwa zestawy map z serii Kropek oraz dwa znane mody na nowo: Lost Island Remake i CdInventory Remake, autorstwa naszych użytkowników. A także finalna wersja P2 Tropic, z którego zamieszczamy poniższy gameplay.


Zima wreszcie odchodzi w niepamięć, najlepsza więc pora na cieplejsze klimaty. A te zapewnią właśnie nowy LI i P2T, oba wzbogacone o roślinność stworzoną przez Rycho3D, autora większości dzisiaj dodanych modów. To nasz geniusz postalowej moderki! Sami sprawdźcie! Szczegóły w rozwinięciu newsa.
komentarzy: 0
|
Czytań: 156
Postal 2: UDK na 2014 rok
Tiquill dnia Jan 12 2014 9:27:01
Tak grupa PSI Dev rozpoczyna nowy 2014 rok ze swoim projektem Postal 2: UDK. Tylko spójrzcie!


komentarzy: 1
|
Czytań: 226
POSTAL 2 Patch 1412 Steam
Tiquill dnia Dec 17 2013 14:47:04
Postal 2W piątek 13 grudnia światło dziennie ujrzała nowa aktualizacja do steamowej wersji Postala 2. Nie byle jaka to aktualizacja, bo to pierwszy od 10 lat tak kompletny update gry oraz jej dodatków, który tworzy ze wszystkiego spójniejszą i stabilniejszą platformę do zabawy. A oto najważniejsze cechy:

Patch 1412 łączy w jedną całość Postal 2, Apocalypse Weekend i AWP. Nie ma więcej oddzielnej instalacji i problemów z tym związanych.
• Już w podstawowej części znanej z Postal 2 wszystkie postaci możesz ciąć i rozwalać z posoką krwi taką, jak dotąd tylko w AW i AWP.
• Ludzie są bardziej zróżnicowani i w lepszej jakości niż dotąd: czapki, ubrania, fryzury. Także bogactwo zombi znanych z ED.
• 68 steamowych achievementów!
• Bronie z AWP są już standardem, a nie tylko brońmi z AWP zaimportowanymi z ED.
• Poprawna współpraca z ekranami panoramicznymi.
• Poprawiona wydajność.
• Większa ilość slotów na savegame.
• UWAGA: ilość crashy dotąd gnębiących AWP zminimalizowana niemal do zera!


Wszystko dostępne na Steam'ie i stale rozwijane - link. Ale patch będzie także dostępny dla zwykłych graczy już po nowym roku - link. Że wszystko to już znamy, powie ktoś? Inaczej. Wszystko co znamy dostajemy w lepszej wersji i spójne jak nigdy dotąd. A dodatkowo nieco nowości. W tym pewien launcher... Na forum dowiesz się więcej i o więcej zapytasz. Esencja 10 lat w jednym! Polecamy bardzo bardzo!
komentarzy: 1
|
Czytań: 355
Postalowe koszulki
The Iceman dnia Nov 18 2013 7:28:01
Postal SiteDługo wyczekiwane przez Was postalowe koszulki już są dostępne! Którego Obcego przygarniesz do siebie?
Ceny... atrakcyjne, bez jaj.
Jak stać się posiadaczem? O tym w rozwinięciu.komentarzy: 2
|
Czytań: 701
Przenosiny strony i forum
Tiquill dnia Nov 04 2013 9:12:10
Postal SiteNo i przenieśliśmy się! Na nowy hosting, który pozwoli nam mieć jeszcze sprawniejszą stronę i większy download. Od miesiąca wieść ta krążyła, było chwilowe zamknięcie, aż w końcu 31 października strona i forum zamknięte zostały na dłużej. Dostosowanie skryptu strony a zwłaszcza naszego forum do realiów zagranicznego hostingu zajęło nam bowiem więcej czasu niż sądziliśmy.

Dzisiaj nasze forum wróciło! W nowszej wersji i wymagające jeszcze kilku drobnych korekt - ale wszystko co było nadal jest! Nie tracimy niczego co świadczy o naszej tożsamości. Polska wersja strony jest już od dwóch dni, anglojęzyczna wersja wymaga jeszcze korekty - ale nawet po zrobieniu tego nie poprzestaniemy na tym. Przenosiny i adaptacja to dopiero początek naszych zmian.

Nasza strona wkrótce pojawi się w krańcowo odmiennej do obecnej wersji. Bo zmieniamy się. Na lepsze! Trwa gorący czas zmian...

komentarzy: 0
|
Czytań: 231
Będą pieniądze, będzie nowy film
Tiquill dnia Sep 27 2013 13:45:47
Postal FilmUwe Boll na półmetku! Miesiąc temu Uwe Boll ogłosił w serwisie Kickstarter, że podejmie się ekranizacji Postal 2, drugiej części swojego dzieła na motywach serii Postal. Ma to być „kontrowersyjna komedia podejmującą aktualne problemy polityczne”, która zmiażdży branżę filmową i świat, w którym żyjemy. Dowiemy się też od Bolla, czy Obama zginie i dlaczego jest podobny do Busha. Czy takie obietnice wzmogą potencjał twórczy reżysera i rozbudzą wiarę fanów w szczęśliwy finał?

O pomoc w realizacji dzieła poprosił samych fanów. Potrzebuje
500,000 dolarów
na realizację filmu. Wiemy wszyscy, że ograniczenia finansowe wiążą ręce każdemu, kto chce dokonać coś wyjątkowego. Do dziś uzbierał od przyjaznych mu ludzi 38,593 dolarów. Zasadą Kickstartera jest to, że nikt niczym nie ryzykuje a pieniądze pójdą w ruch tylko wtedy, gdy zbierze się deklarowana kwota. Czy zatem warto wesprzeć Uwe Bolla w jego projekcie?

Pomimo zastrzeżeń do pierwszej części filmu, film ten w sercach fanów obronił się i większość z nas wraca do niego chętnie. Pierwsza część daje sobie radę! Czy da sobie radę pyszałek Uwe i zrobi drugą? Na razie się reklamuje. Pomożecie? LINK
komentarzy: 0
|
Czytań: 390
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
tonery