Ważne Miejsca
Iquid dnia Jul 03 2006 1:39:37
Biuro Firmy RWS:
Jest to miejsce naszej pracy. Firma jest często atakowana przede wszystkim przez demonstrantów, którzy próbują przekonać jej członków by wynieśli się z Paradise. W budynku można też znaleźć dużo broni i ekwipunku. Pracownicy są nastawieni do nas pozytywnie.
Biuro
Główne Wejście
Demonstranci

Sklep Lucky Ganesh:
Sklep Lucky Ganesh jest własnością Talibów. Musimy odwiedzić to miejsce by kupić mleko.Za drzwiami tylko dla obsługi znajdują się duże ilości fanatyczek a także sporo broni i przedmiotów. Jest tam też ukryte przejście zasłonięte deskami.
Sklep
Wnętrze
Pierwsze piętro

Posterunek policji:
Posterunek policji to miejsce, w którym trzeba zapłacić mandat. Jeżeli aresztują nas gliniarze właśnie stąd uciekamy. W środku są cele z przestępcami, których możemy uwolnić. Można tam też znaleźć mundur gliny, dzięki któremu wejście do pokoju z arsenałem stoi przed nami otworem.
Komisariat
Wnętrze
Cele

Wariatkowo:
Na terenie wariatkowa są trzy budynki, w których staniemy do walki ze strażnikami. W niektórych izolatkach znajdują się upośledzeni, którzy są do nas nastawieni neutralnie. W budynkach można znaleźć nieco uzbrojenia i trochę przedmiotów.
Wariatkowo
Wnętrze
Cela

Bank:
W banku wykonujemy zadanie zrealizowania czeku. W banku jest sejf ze sporą ilością forsy jednak, aby ją zdobyć trzeba zmierzyć się z gliniarzami. Możemy tutaj zakupić gazetę a w górnej części tego miejsca jest sporo przedmiotów.
Bank
Sejf
Wnętrze

Biblioteka:
W bibliotece musimy oddać książkę. Zetkniemy się tu znowu z demonstrantami. Tym razem fanatykami drzew, którzy spalą całą bibliotekę, gdy wykonamy zadanie. Znajduje się tu naprawdę dużo książek ustawionych na wielu regałach. Możemy tu znaleźć sporo dobrze ukrytych broni i przedmiotów.
Biblioteka
Demonstranci
Wnętrze

Plac parad:
Wielka arena, na której występują słonie jako główna atrakcja. W środę dodatkowo pojawią się tam muzycy z orkiestry dętej. Można zrobić tam niezłą drakę poprzez zdenerwowanie słoni. Oprócz placu jest tam też sporej wielkości parking oraz sprzedawca Fast Foodów.
Parking
Fast Food
Arena

Paradise Mall:
Jest to supermarket a zarazem największy budynek w grze. Jest do niego wiele wejść z różnych lokacji w grze. W tym miejscu musimy zdobyć autograf Garego i zdobyć zabawkę Krotchy. W środku są sklepy, w których możemy zakupić uzbrojenie, jedzenie a nawet kota. Całe Paradise Mall jest pełne ukrytych pomieszczeń w tym jedne za sprzedawcą kotów.
Wejście
Wnętrze
Korytarz

Kościół:
Jest to duży kościół, w którym można spotkać cywili, księży i fanatyków. Jako zadanie mamy tu wyspowiadać się. Gdy tylko to zrobimy zostaję opanowany przez fanatyków, którzy przejmują to miejsce. Nie znajdziemy tu zbyt dużo interesujących przedmiotów.
Wejście
Plac
Wnętrze

Zajezdnia:
Wokół zajezdni pełno jest wielkich kontenerów. Jest tam przejście tylko dla policji a za przejściem pociągi i wagony. Tory z zajezdni ciągną się przez spory kawałek miasta. Można tam też znaleźć biura, w których jest dużo przydatnych przedmiotów.
Zajezdnia 1
Zajezdnia 2
Zajezdnia 3

Las:
Do lasu idziemy by zdobyć choinkę. W tym miejscu są dwa mosty oraz parking. Ludzie przesiadują tam zwykle by zrobić piknik. W lesie jest mnóstwo przedmiotów, zwłaszcza pożywienia.

Most
Las 1
Las 2

Klinika:
Do kliniki idziemy w piątek, aby wyleczyć rzeżączkę. Jest tam kilka pielęgniarek oraz kilku lekarzy. Znajdziemy tam głównie apteczki i przedmioty do leczenia. W klinice jest też maszyna zwana, lekomatem która po oddaniu moczu daje nam fajki zdrowia.
Most
Las 1
Las 2

Cmentarz:
Na cmentarz idziemy w środę, aby obsikać grób ojca. Wokół pełno tam jest wieśniaków i fanatyków. Nie znajdziemy tam nic interesującego, ale idąc wąwozem pod mostem można się natknąć na kilka rzeczy w tym drogę do poziomu sewer.
Wejście
Cmentarz
Nagrobki
komentarzy: 0
|
Czytań: 74078
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Polecamy:
RunningWithScissors.com

Resurrection-Studios.com Forum

Set-Games.ru

Kamek

ModDB

Unreal Wiki

Virtual Area

Statystyki
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
Śmieszne obrazki