A Very Postal Christmas
Tiquill dnia Aug 17 2007 21:18:43
A Very Postal Christmas (lub A Postal Christmas).

Autor: The Oagh
Strona: http://http://postalchristmas.theoagh.com

Miasteczko w zimowej scenerii, kilkanaście nowych map, Zły Św. Mikołaj, nowe bronie i i zadyma na Gwiazdkę - tak w skrócie można scharakteryzować moda, który jest kolejnym dużym dodatkiem do Postala 2. Z jednej mapy Fing Xmas, rozgrywającej się właśnie zimą powstał projekt składający się z wielu dużych lokacji, misji rozgrywanych przez 5 dni tygodnia i z dostępem w menu do gry sieciowej w StP.

O co chodzi? Wigilia Bożego Narodzenia, Gost town. Spragniony Koleś szuka atrakcji, pobudzających atrakcji. Napotyka starych ale i nowych bohaterów. UFO (a może i kosmici?), Wielka Stopa, azjatyckie piękności, więcej nagości, zabawy, śnieżne gały, kury... Różne upominki, które dostajemy po kopnięciu w autmaty wzbogacą nasz inwentarz. Potyczki z talibami i policją. No i ów Bad Santa Claus. A zaczynamy zabawę od poniedziałku, by zakończyć ją w piątek. A z jakim skutkiem? W iście postalowym stylu! 8-)

I jeszcze coś, co wyróżnia AVPC na tle innych postalowych produkcji. Jeszcze nigdy Postal nie tętnił takim życiem! Tu domy są zaludnione, słyszymy gongi do drzwi, spłuczki, mieszkańcy nie są tylko przechodniami przez domy, ale rzeczywiście są ich domownikami! A atmosfera świąt i naprawdę bogate i kolorowe wyposażenie domów przydaje grze... ciepła i realu. W który my wkraczamy z shotgunem i innymi niosącymi smierć i zniszczenie zabawkami! Barbarzyńca wkracza!


A oto lista nowości:
- 26 nowych map: nowe przedmieścia i miasto, w tym Taliban AirPort oraz Taliban Oil Fileds.
- 15 nowych broni: tak, aż tyle autor deklaruje. Jakie? Od tradycyjnych broni a skończywszy na śnieżnej gale.
- Nowe postacie: Bad Santa Claus, The Pissed Off Prist, Killer Fish, Big Foot, przechodnie o azjatyckich rysach twarzy...
- Tony nowych meshy (Oagh jest twórcą b. wielu przedmiotów wykorzystywanych w innych modach i różnych mapach), tekstur, animacji, dźwięków.
- Muzyka stworzona przez Neurological.
- klasyczny Postal Dude z nową linią głosu, jak zwykle mówioną przez Ricka Huntera (właściciel oryginalnego głosu Kolesia)
- mody Stevens Mod, który wzbogaca AVPC o nowe bronie (RPG, Biolauncher, Paintball) i nowy HUD oraz Snakes Arsenal (broń Gravity Gun).

Historia:
- The 10th Anniversary Collector’s Edition - pierwsze wydanie moda na jubileuszowej (płatnej) płycie RWS, która oprócz niego zawiera także wszystkie wersje Postala i najlepszych modów do niego.
- A Very POSTAL CHRISTMAS v1000 - pierwsze dostępne bezpłatnie wydanie moda, opublikowane równocześnie z wersją 1120. Wersja 1000 jak 1120 zawiera też znanego wcześniej moda Snakes Arsenal.
- A Very POSTAL CHRISTMAS v1120 - druga dostępna powszechnie i bezpłatna wersja moda. Jak sam autor podkreśla, obie wersje (1000 i 1120) nie różnią się tylko kolejnością rozwoju ale i zawartością. Ta wersja zawiera moda StevensMod, który wbogaca AVPC o nowe bronie i nowy HUD.

Bardzo ciekawie! :) Mod wymaga zainstalowanej Postal 2: Share The Pain. Autor wciąż nad nim pracuje i miejmy nadzieję, że finalną wersję ujrzymy na tą Gwiazdkę. Tymczasem możemy zagrać w jego wczesną wersję, pobierając jego wersję 1120 z naszego downloadu.

A oto najciekawsze trailery:

A VERY POSTAL CHRISTMAS - 1-y trailerA VERY POSTAL CHRISTMAS 3 - 2-i dostępny trailerA VERY POSTAL CHRISTMAS Peek 4 - 3-i dostępny trailerA VERY POSTAL CHRISTMAS 5 Long - 5-y dostępny trailer (strzelanina)

komentarzy: 0
|
Czytań: 74753
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Polecamy:
RunningWithScissors.com

Resurrection-Studios.com Forum

Set-Games.ru

Kamek

ModDB

Unreal Wiki

Virtual Area

Statystyki
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
Śmieszne obrazki